Košík 0

Kvalitní materiály

Silná kvalitní kůže, odolné kovové zipy a další komponenty a pevné podšívky. Zakládáme si na materiálech, které vydrží.

Smysl pro detail

Mohutné a pevné zipy, zakládané hrany kůže, perfektní a pečlivé prošití. Detaily jsou pro nás důležité.

Český designér

František miluje italský design, který ho inspiruje od prvopočátku jeho tvorby. Proto si zvolil italské jméno. Francesco Gattino představuje českou tvorbu s dotekem italské elegance.

Nadčasovost

Žádné módní výstřelky. Klasické a jednoduché tvary zajistí, že svou tašku budete nosit každý den po dobu deseti let. Stále krásnou, stále funkční.

Praktičnost

Naše produkty před spuštěním nosíme a dolaďujeme. Proto v batohu najdete poutko na klíče, v briefcase malé kapsy i velkou přihrádku na notebook.

Již od dětství mě zajímala móda a vše kolem ní. Tvořil jsem své vlastní návrhy, a bavil se nad celým procesem. Mé nápady ale nikdy nedostaly svou reálnou podobu. Postupem času jsem opustil tuto sféru a naučil se řemeslu – truhlařině. Při tvoření mi ale často chyběla svoboda, kterou mi dřevo nemohlo poskytnout.

Proto jsem se vrátil o krok zpátky a začal studovat módní design. Nejen studentská ocenění, ale i vytvořené školní kolekce mi dodávaly odvahu jít dál.

Chtěl jsem získat zkušenosti, naučit se šít a pracovat s různými materiály, především ale s kůží. Kůže je pro mě synonymem stálosti a vytrvalosti. Kvalitní kožená věc vás může provázet celým životem a rány, které si za svou cestu nasbírá, jí stále přidávají na kráse.

Začal jsem pracovat jako designér a konstruktér střihů pro firmy jak v textilním, tak i v brašnářském průmyslu. Po třech letech jsem založil svojí značku Francesco Gattino, společně se svým kamarádem a životním mentorem. Itálie – klasické střihy, kvalitní materiály i nenapodobitelný design. To je má celoživotní inspirace. Proto jsem zvolil italské jméno.

Společně nabízíme kožené produkty, které jsou velmi kvalitně zpracovány. Za použití špičkových materiálů vyrábíme takové doplňky, které jsou opravdu trvalé. Produkty spojuje nadčasovost, praktičnost a minimalistický design. Takové produkty chceme nosit my a věříme, že si je zamilujete i vy.

Naše produkty nejsou na jednu sezonu. Vyrábí je šikovné dámy v české firmě, které mají dostatek času věnovat se každém výrobku dostatečně dlouhou dobu. Materiály nakupujeme z Itálie.

Všechny produkty Francesco Gattino jsou z kvalitní italské kůže, doplněné na zakázku vyráběnými zipy a kováním z Itálie. Zipy, které používáme, pochází od italského výrobce Lampo. Je to firma s více než 120 letou historií. Zipy Lampo se vyznačují vysokou přesností výroby, vlastním vývojem a promyšleným designem. Málokterá firma má leštěné zipy s takovou odolností, jako jsou právě tyto. Vyzkoušejte, jak snadno jezdí a už nebudete chtít obyčejný zip.