Košík 0

Obchod

Showing all 22 results

KOŽENÁ CESTOVNÍ TAŠKA FG 48H

16 950 

klíčenka FG petrolejová

KOŽENÁ KLÍČENKA FG ČERNÁ

550 

KOŽENÁ KLÍČENKA FG PETROLEJOVÁ

850 

KOŽENÉ CROSSBODY S UCHEM FG HNĚDÉ

6 850 

KOŽENÉ CROSSBODY S UCHEM FG PETROLEJOVÉ

6 850 

KOŽENÉ CROSSBODY S UCHEM FG ČERNÉ

6 850 

Černá kožená byznys aktovka s leštěným zipem. Aktovka vypodšívkovaná. Přední skrytá kapsa.

KOŽENÁ BUSINESS TAŠKA FG ČERNÁ

14 950 

Černopetrolejová kožená visačka na popruh. Jedna průhledná přihrádka a dvě zadní přihrádky. Italské kováníČernopetrolejová kožená visačka na popruh. Jedna průhledná přihrádka a dvě zadní přihrádky. Italské kování

KOŽENÁ VISAČKA FESTIVAL FG

1 450 

KOŽENÝ BATOH FG ČERNÝ MINI

9 250 

KOŽENÝ BATOH FG HNĚDÝ MINI

9 250 

KOŽENÝ BATOH FG ČERVENÝ MINI

9 250 

Hnědý kožený batoh s leštěným zipem. Batoh je vypodšívkovaný. Dvě kapsy a jedna vnitřní.Hnědý kožený batoh s leštěným zipem. Batoh je vypodšívkovaný. Dvě kapsy a jedna vnitřní.

KOŽENÝ BATOH FG HNĚDÝ

9 650 

Červený kožený batoh s leštěným zipem. Batoh je vypodšívkovaný. Dvě kapsy a jedna vnitřní.Červený kožený batoh s leštěným zipem. Batoh je vypodšívkovaný. Dvě kapsy a jedna vnitřní.

KOŽENÝ BATOH FG ČERVENÝ

9 650 

Hnědé kožené crossbody s leštěným zipem. Taška je vypodšívkovaná. Jedna hlavní kapsa.Hnědé kožené crossbody s leštěným zipem. Taška je vypodšívkovaná. Jedna hlavní kapsa.

KOŽENÁ CROSSBODY TAŠKA FG HNĚDÁ

6 450 

Červené kožené crossbody s leštěným zipem. Taška je vypodšívkovaná. Jedna hlavní kapsa.Červené kožené crossbody s leštěným zipem. Taška je vypodšívkovaná. Jedna hlavní kapsa.

KOŽENÁ CROSSBODY TAŠKA FG ČERVENÁ

6 450 

Černé kožené crossbody s leštěným zipem. Taška je vypodšívkovaná. Jedna hlavní kapsa.Černé kožené crossbody s leštěným zipem. Taška je vypodšívkovaná. Jedna hlavní kapsa.

KOŽENÁ CROSSBODY TAŠKA FG ČERNÁ

6 450 

Černý kožený batoh s leštěným zipem. Batoh je vypodšívkovaný. Dvě kapsy a jedna vnitřní.Černý kožený batoh s leštěným zipem. Batoh je vypodšívkovaný. Dvě kapsy a jedna vnitřní.

KOŽENÝ BATOH FG ČERNÝ

9 650