Košík 0
logo Francesco Gattino

Již od dětství mě zajímala móda a vše kolem ní. Tvořil jsem své vlastní návrhy, a bavil se nad celým procesem. Mé nápady ale nikdy nedostaly svou reálnou podobu. Postupem času jsem opustil tuto sféru a naučil se řemeslu – truhlařině. Při tvoření mi ale často chyběla svoboda, kterou mi dřevo nemohlo poskytnout.

Proto jsem se vrátil o krok zpátky a začal studovat módní design. Nejen studentská ocenění, ale i vytvořené školní kolekce mi dodávaly odvahu jít dál.

Chtěl jsem získat zkušenosti, naučit se šít a pracovat s různými materiály, především ale s kůží. Kůže je pro mě synonymem stálosti a vytrvalosti. Kvalitní kožená věc vás může provázet celým životem a rány, které si za svou cestu nasbírá, jí stále přidávají na kráse.

Začal jsem pracovat jako designér a konstruktér střihů pro firmy jak v textilním, tak i v brašnářském průmyslu. Po třech letech jsem založil svojí značku Francesco Gattino, společně se svým kamarádem a životním mentorem.

Společně nabízíme kožené produkty, které jsou velmi kvalitně zpracovány. Za použití špičkových materiálů vyrábíme takové doplňky, které jsou opravdu trvalé. Produkty spojuje nadčasovost, praktičnost a minimalistický design. Takové produkty chceme nosit my a věříme, že si je zamilujete i vy.

Naše produkty nejsou na jednu sezonu. Proto neplánujeme chrlit velké množství různých výrobků.

Všechny produkty Francesco Gattino jsou z kvalitní italské kůže, doplněné na zakázku vyráběnými zipy a kováním z Itálie.
Zipy, které používáme pochází od italského výrobce Lampo. Je to firma s více než 120 letou historií. Zipy Lampo se vyznačují vysokou přesností výroby, vlastním vývojem a designem. Málokterá firma má leštěné zipy s takovou odolností, jako jsou právě tyto zipy. Vyzkoušejte, jak snadno jezdí a už nebudete chtít obyčejný zip.