Košík 0

Obchod

Showing all 14 results

Černý kožený batoh s leštěným zipem. Batoh je vypodšívkovaný. Dvě kapsy a jedna vnitřní.Černý kožený batoh s leštěným zipem. Batoh je vypodšívkovaný. Dvě kapsy a jedna vnitřní.

Bag FG BLACK

9 650 

BAG FG BLACK MINI

9 250 

Hnědý kožený batoh s leštěným zipem. Batoh je vypodšívkovaný. Dvě kapsy a jedna vnitřní.Hnědý kožený batoh s leštěným zipem. Batoh je vypodšívkovaný. Dvě kapsy a jedna vnitřní.

Bag FG BROWN

9 650 

BAG FG BROWN MINI

9 250 

Červený kožený batoh s leštěným zipem. Batoh je vypodšívkovaný. Dvě kapsy a jedna vnitřní.Červený kožený batoh s leštěným zipem. Batoh je vypodšívkovaný. Dvě kapsy a jedna vnitřní.

Bag FG RED

9 650 

BAG FG RED MINI

9 250 

Černá kožená byznys aktovka s leštěným zipem. Aktovka vypodšívkovaná. Přední skrytá kapsa.Černá kožená byznys aktovka s leštěným zipem. Aktovka vypodšívkovaná. Přední skrytá kapsa.

BRIEFCASE FG BUSINESS

14 950 

Černopetrolejová kožená visačka na popruh. Jedna průhledná přihrádka a dvě zadní přihrádky. Italské kováníČernopetrolejová kožená visačka na popruh. Jedna průhledná přihrádka a dvě zadní přihrádky. Italské kování

CARDHOLDER FG FESTIVAL

1 450 

Černé kožené crossbody s leštěným zipem. Taška je vypodšívkovaná. Jedna hlavní kapsa.Černé kožené crossbody s leštěným zipem. Taška je vypodšívkovaná. Jedna hlavní kapsa.

Crossbody bag FG BLACK

6 450 

Hnědé kožené crossbody s leštěným zipem. Taška je vypodšívkovaná. Jedna hlavní kapsa.Hnědé kožené crossbody s leštěným zipem. Taška je vypodšívkovaná. Jedna hlavní kapsa.

Crossbody bag FG BROWN

6 450 

Červené kožené crossbody s leštěným zipem. Taška je vypodšívkovaná. Jedna hlavní kapsa.Červené kožené crossbody s leštěným zipem. Taška je vypodšívkovaná. Jedna hlavní kapsa.

Crossbody bag FG RED

6 450