Cart 0

Obchod

Zobrazeno 9 výsledků

Černý kožený batoh s leštěným zipem. Batoh je vypodšívkovaný. Dvě kapsy a jedna vnitřní.Černý kožený batoh s leštěným zipem. Batoh je vypodšívkovaný. Dvě kapsy a jedna vnitřní.

Bag FG BLACK

9 650 

Hnědý kožený batoh s leštěným zipem. Batoh je vypodšívkovaný. Dvě kapsy a jedna vnitřní.Hnědý kožený batoh s leštěným zipem. Batoh je vypodšívkovaný. Dvě kapsy a jedna vnitřní.

Bag FG BROWN

9 650 

Červený kožený batoh s leštěným zipem. Batoh je vypodšívkovaný. Dvě kapsy a jedna vnitřní.Červený kožený batoh s leštěným zipem. Batoh je vypodšívkovaný. Dvě kapsy a jedna vnitřní.

Bag FG RED

9 650 

Červená kožená ledvinka s leštěným zipem. Ledvinka je vypodšívkovaná. Přední hlavní kapsa a zadní kapsa.Červená kožená ledvinka s leštěným zipem. Ledvinka je vypodšívkovaná. Přední hlavní kapsa a zadní kapsa.

Bum bag FG RED

5 850 

Černé kožené crossbody s leštěným zipem. Taška je vypodšívkovaná. Jedna hlavní kapsa.Černé kožené crossbody s leštěným zipem. Taška je vypodšívkovaná. Jedna hlavní kapsa.

Crossbody bag FG BLACK

6 450 

Hnědé kožené crossbody s leštěným zipem. Taška je vypodšívkovaná. Jedna hlavní kapsa.Hnědé kožené crossbody s leštěným zipem. Taška je vypodšívkovaná. Jedna hlavní kapsa.

Crossbody bag FG BROWN

6 450 

Červené kožené crossbody s leštěným zipem. Taška je vypodšívkovaná. Jedna hlavní kapsa.Červené kožené crossbody s leštěným zipem. Taška je vypodšívkovaná. Jedna hlavní kapsa.

Crossbody bag FG RED

6 450